Kaip galiu užsiregistruoti vizitui?

Įeinate į Beauty Day internetinį puslapį spaudžiate mygtuką Registracija, pasirenkate Jums tinkantį meistrą , pasirenkate laiką, pasirenkate procedūrą. Jei nežinote , kokia procedūra Jums būtų tinkamiausia, tuomet galite pasirinkti bet kokią procedūrą 1 val., arba 1,30 min.

 

Kas yra mezoterapija?

Mezoterapija – unikalus medicinos gydymo metodas, kurį pirmą kartą panaudojo prancūzų gydytojas Dr.Michel Pistor. Atradimų pikas buvo 1948-1952 metai, kuomet tyrimai buvo atlikti su žmogumi ir žmogaus susirgimais. 1958 metais prancūzų spaudoje buvo patvirtintas terminas mezoterapija. Terminas mezoterapija kilęs nuo žodžio mezoderma, vidurinysis sluoksnis. Šiuo metu tai viena populiariausių estetinių bei medicininių procedūrų. Mezoterapijos metu į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos, kurios lengvai patenka į ląsteles ir ima veikti jų metabolizmą bei skatina odos atsinaujinimą. Tokiu būdu stimuliuojamas odos atsinaujinimas, išlyginamos raukšlės, atstatomas odos tonusas, stangrumas, kraujo cirkuliacija, limfos tekėjimas, skatinamas plaukų augimas, aktyvuojama fibroblastų veikla, kurių dėka aktyvinama kolageno ir elastino gamyba, stiprinamas kraujagyslių tonusas. Oda tampa sveika ir švytinti. Mezoterapija atliekama ne tik veido srityje, bet ir kaklo, dekolte, viso kūno srityse.

Mezoterapija be adatų –tai moderni elektroporacijos procedūra. Tai novatoriškas elektromagnetinių impulsų metodas, kurio metu saugiai, greitai ir neskausmingai į gilesnius odos sluoksnius įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos. Šis metodas veiksmingai atstato acne tipo spuogų pažeistą odą, saulės vonių pažeistą odą, brandžią odą, taip pat jautrią , sudirgusią odą. Elektroporacijos metodas dėl savo veiksmingumo netgi yra pelnęs Nobelio premiją.

 

Kokiose kūno vietose galima daryti mezoterapiją?

Procedūra gali būti atliekama veido, kaklo, dekolte, rankų, plaštakų, pilvo, sėdmenų, šlaunų srityje bei galvos odoje.

 

Kokio amžiaus esant jau galima atlikti mezoterapiją?

Procedūra gali būti atliekama nuo 25 metų , bet ypatingų amžiaus apribojimų nėra. Procedūra skiriama tiek vyrams, tiek moterims, kurie nori atjauninti, pagražinti savo veido odą.

 

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Procedūrų skaičius svyruoja priklausomai nuo žmogaus amžiaus, odos būklės, plaukų slinkimo intensyvumo bei celiulito stadijos. Įprastas procedūrų kursas – 4-6 procedūros. Vėliau , atsižvelgiant į kliento odos būklę, rekomenduojamos profilaktinės procedūros. Mezoterapija su automatine „Mezo Pen“ adatine sistema atliekama kas 3-4 savaitės. Neadatinę mezoterapiją galima atlikti kas 7-10 dienų.

 

Kiek laiko trunka mezoterapijos efektas?

Mezoterapijos procedūros suteikia ilgalaikį efektą. Pakartoti kursą rekomenduojama 2-3 kartus per metus. Procedūrų skaičius parenkamas kiekvienam pacientui individualiai, vertinant jo odos būklę.

 

Ryte pabundu paburkusiais paakiais? Kaip to išvengti?

Patinę apatiniai vokai (maišeliai po akimis) ir paakiuose atsiradę šešėliai (tamsūs ratilai) yra dažna ir kelianti susirūpinimą kosmetinė problema. Šie požymiai dažnai byloja apie aktyvų gyvenimo būdą, emocinę įtampą, netinkamą maitinimąsi, miego stoką, išsekusį organizmą, genetinį paveldimumą. Jaunystėje šie simptomai pasireiškia trumpam ir greitai pranyksta, tačiau vyresniems jie išlieka . Fiziologiniu požiūriu pabrinkę apatiniai vokai yra požymis, kad gali būti šiek tiek sutrikusi limfos apytaka, riebalinio audinio bei vandens susikaupimas, bei gali būti ligos požymis , bylojantis apie kraujotakos ir inkstų veiklos sutrikimus. Tada būtina tartis su specialistais.
Dažnai patinusių paakių priežastis – netinkamas ir prieš miegą naudojamas kremas. Atkreipkite dėmesį! Paakiams turi būti naudojamas atskiras kremas. Kremą reikia tepti likus nemažiau valandai iki miego. Ryte galite švelniai leduku patrinti paburkusius paakius, arba uždėti ant akių juodosios arbatos kompresą.

 

Vasaros metu mano oda atrodo puikiai, tačiau žiemą ji stipriai išsausėja, pradeda šerpetoti. Ką galima būtų padaryti?

Atvėsus orams mūsų oda labai dažnai sudirgsta ir išsausėja. Tai nutinka turintiems tiek sausą, tiek riebią odą. Mūsų odą veikia ne tik šaltas oras, bet ir kondencionieriai, dieninės šviesos ir t.t. Kuo oda sausesnė, tuo kruopščiau ją reikia prižiūrėti.
1. Visų pirma reikėtų pakeisti kasdienės odos priežiūros priemones, kurias naudojote šiltuoju periodu, į tas kurios labiau tiktų šaltuoju periodu.
2. Naudokite švelnius, neputojančius prausiklius, kurie švelniai pašalns ant odos susikaupusius nešvarumus ir makiažą.
3. Po prausimosi nepamirškite veido odos atgaivinti bealkoholiniu tonikų. Tai labai svarbus priežiūros etapas, kuris labai dažnai yra pamirštamas. Tonikas padeda geriau pašalinti nešvarumų likučius, o tonizuota oda geriau įsisavina kremus.
4. Pasitepę veidą riebesniu kremu, pusvalandį palaukite ir tik tada eikite į lauką.
5. 1-2 kartus per savaitę namuose rekomenduoju užsidėti drėkinančią kaukę
6. Šaltuoju metų periodu labai tikslinga atlikti veido procedūras su rūgštiniais pylingais. Tai labai veiksmingos atjauninančios, skaistumą bei drėgmę suteikiančios procedūros .

 

Kaip dažnai galiu naudoti veido šveitiklį?

Dažnai šveitiklis rekomenduojamas naudoti 1-2 kartus per savaitę. Tai tinka dažniausiai riebią odą turintiems žmonėms. Tačiau jeigu Jūsų oda yra sausesnė ir jautresnė, užtektų ir vieno karto į vieną ar dvi savaites.
Prieš šveitimą švariai nuvalykite veido odą, nuplaukite ją, tonizuokite tonikų ir pamaitinkite ar padrėkinkite kremu. Jei norite stipresnio poveikio , po šveitiklio galite naudoti drėkinamąją kaukę.
Atsiminkite, kad kūno šveitiklis negali būti naudojamas veidui !