Japonai sako, kad grožį galima tik pajusti – jokiems paaiškinimams jis nepavaldus. Šia mintimi tiki ir grožio studiją „Beauty Day“ įkūrusi Laima Jurėnienė.

Grožio terapeutė ir „Femina Bona Wellnes Instittute“ dėstytoja kiekvienam klientui kartoja, kad jaunystės ir grožio išsaugojimas yra viena didžiausių paslapčių, kurios atskleidimui žmogus negaili nei jėgų, nei laiko, nei sveikatos. Kiekvienas iš mūsų stengiasi atrasti ir išryškinti savo gražiausius bruožus, privalumus. Paieškose gelbėja kosmetologija – įvairios veido ir kūno puoselėjimo metodikos, sutrikimų diagnostika bei profilaktika, gydymas. Visgi, tiesa ta, kad bandymai patiems spręsti kilusias odos problemas neretai neduoda norimų ir laukiamų rezultatų. Štai kodėl kviečiame praverti „Beauty Day“ duris.

 

Beauty day studijos atmosfera, naudojamos priemonės – viskas čia skirta tam, kad kiekvienas užėjęs pasijustų laukiamu svečiu, nurimtų, atsikratytų streso, o galiausiai studiją paliktų ne tik pagražėjęs išoriškai, bet ir pasiekęs vidinę harmoniją. Pojūčiai čia – nuostabūs, o rezultatai – akivaizdūs.
Šiuolaikinėje kosmetologijoje – begalė efektyvių procedūrų ir priemonių. Pradedant klasikine kosmetologija, baigiant aparatūrine, inovatyvia medicinine kosmetologija ar netgi plastine chirurgija. Be to, vien kosmetologijoje naudojamos naujausios technologijos leidžia atjaunėti 10-15 metų ir užmiršti apie daugelį turėtų odos problemų. Turint tokį pasirinkimą, pasimesti ar nemokėti atsirinkti, ko reikia individualiai kiekvienam, labai lengva. Pačiu geriausiu gidu šioje srityje gali tapti profesionalus kosmetologas.

 

Grožio terapeutė Laima Jurėnienė dirba su kompanijomis „Holy Land“,„Cell Fusion“, „Weyergans“, „Christina“, „Maystar“, „Sebo Calm“. „Germaine de Capucino“, „Synergyage“, „Styx“. Šios kompanijos – vienos žinomiausių pasaulyje profesionaliosios kosmetikos gamintojų, kuriančios savaip unikalias, neturinčias analogų priemones, kurių gamybai naudojamos ekskliuzyvios technologijos. „Beauty Day“ salone tinkamą procedūrą ras ir paaugliai, ir moterys, ir vyrai.

Registruokitės jau dabar!

Čia atliekamos šios procedūros:

• Probleminės odos gydymas (jaunatvinių spuogų profilaktika, odos priežiūra);
• Įvairios veido puoselėjimo programos;
• Veido valymas;
• Veido valymas su rūgštiniais šveitikliais-serumais;
• Aparatinės veido odos stangrinimo bei jauninimo procedūros;
• Procedūros brandžiai odai (atkūrimas, maitinimas, stangrinimas);
• Procedūros, atkuriančios ir tausojančios jautrią, į alergiją linkusią veido odą;
• Veido masažai;
• Mezoterapija;
• Kūno puoselėjimo procedūros;
• Kitos estetinės procedūros.
„Tai ne tik mano darbas, tai ir mano hobis. Be galo myliu tiek pedagoginį, tiek praktinį darbą. Nuolatos tobulinuosi įvairiuose seminaruose, kongresuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, o visas žinias su malonumu perduodu savo mokinėms. Mielai žiniomis dalysiuos ir su jumis! Skambinkite, klauskite, visuomet su nuoširdžiu malonumu konsultuosiu, patarsiu, atsakysiu į rūpimus klausimus – sako Laima Jurėnienė, salono „Beauty Day“ įkūrėja.
vienas

Dženita Kašinskienė

Beauty Day Grožio Studija džiaugiasi pristatydama naują profesionalios komandos narę – Dženitą Kašinskienę!

 

Šį specialistė dirbs ne tik su veido/kūno procedūrom, bet ir atlikinės depiliaciją.

Laukiame Jūsų mūsų studijoje!

 

vienas2

Asta Kelpšienė

Profesionali, turinti 12 metų patirtį, BeautyDay studijos kinezaterapeutė Asta Kelpšienė atlieka gydomuosius, atpalaiduojamuosius, kūną modeliuojančius masažus. Kasdienis stresas, įtampa, beprotiškas gyvenimo tempas, sėdimas darbas ar netaisyklinga laikysena išvargina protą ir kūną Masažas yra viena iš efektyviausių ir natūraliausių gydymo priemonių, sėkmingai naudojama jau beveik 5000 metų. Tai paprasčiausias būdas atsikratyti skausmų, streso ir nuovargio, pagerinti bendrą organizmo būklę, o nenumaldomai artėjant pavasariui padailinti kūno linijas.Nepamiršk skirti laiko sau!

vienas3

Rima Puišytė

Profesionali BeautyDay grožio ir sveikatos studijos vizažistė, ilgalaikio makiažo (mikropigmentacijos) specialistė, Femina Bona Wellnes Institute dėstytoja Rima Puišytė sako, kad permanentinis makiažas – viena šiuolaikiškiausių ir vis labiau populiarėjanti kosmetikos procedūra , suteikianti galimybę visada atrodyti nepriekaištingai. Ilgalaikio makiažo dėka galima paryškinti antakius, lūpas, patobulinti jų formą, optiškai padidinti akis, suteikti veidui išraiškingumo ir šiek tiek ryškumo.

Beautyday Diana7

Diana Mackevičienė

Savo darbą puikiai išmananti, BeautyDay grožio ir sveikatos studijos mikropigmentacijos meistrė, turinti medicininį išsilavinimą, sako, kad ilgalaikis makiažas – tai galimybė minimaliomis pastangomis atrodyti dailiai bet kokiomis aplinkybėmis.

Mikropigmentacija puikiai tinka toms, kurios nori pakoreguoti tam tikrus savo veido bruožus, t. y.:

* pakeisti lūpų formą ir/ar apimtį; paryškinti jų spalvą, palyginti kontūrą;

* antakių formą, sukurti jų tankumo įspūdį;

* paslėpti antakių ar lūpų odos randus bei kitus defektus;

* pabrėžti blakstienų kraštelio kontūrą, tuo pačiu sukuriant blakstienų tankumo efektą.

Beauty Day salonas